Schneider Electric wprowadza przemiennik częstotliwości dla producentów maszyn Altivar Machine ATV320

 

Schneider Electric, światowy specjalista w zarządzaniu energią i automatyce, przedstawia AltivarTM Machine ATV320, przemiennik częstotliwości, który spełnia proste oraz zaawansowane wymagania aplikacyjne od 0.18 do 15 kW (0.25 do 20 KM).

ATV320, jako cześć gamy produktów Altivar Machine, został zaprojektowany, aby poprawić efektywność i wydajność maszyn, przy zoptymalizowanym projekcie i kosztach inżynierskich dla Producentów Maszyn (OEM), którzy mogą skorzystać z następujących cech przemiennika:

  • Zarówno przemienniki formatu książkowego jak i kompaktowego są zaprojektowane tak, aby ułatwić wydajną kosztowo integrację z dowolną maszyną, oraz montaż zarówno w szafie jak i obudowie maszyny.
  • Zaawansowana łączność umożliwia integrację z wieloma popularnymi sieciami Ethernet i szeregowymi od Ethernet IP do CANopen. Zapewniają również integrację z rozwiązaniem MachineStruxure od Schneider Electric i zgodność z PLCopen.
  • Dokładne sterowanie silnikiem zarówno dla silników synchronicznych i asynchronicznych.
  • Odporna konstrukcja zgodna z standardami IEC 60721-3-3 klasa 3C3 powlekanymi płytkami obwodów drukowanych, aby rozszerzyć dostępność maszyn w trudnych warunkach środowiskowych, np. przy temperaturze otoczenia aż do 60°C bez potrzeby dodatkowego chłodzenia.
  • Kompleksowe bezpieczeństwo z dodatkowymi czterema funkcjami (oprócz Safety Torque Off) dla pełnego monitorowania bezpieczeństwa, aby ułatwić certyfikowanie maszyny i zgodność z Dyrektywą Maszynową 2006/42/EC.

Zaprojektowane, aby ułatwić projektowanie i utrzymać efektywność 

Dla wielu producentów maszyn wybór najlepszego w swojej klasie przemiennika częstotliwości najczęściej wiązało się z pójściem na kompromis związany z wyższymi kosztami projektu, mniejszą niezawodnością lub ograniczoną łącznością. ATV320 został zaprojektowany dla producentów maszyn w celu optymalizacji zarówno projektu maszyny, jak i efektywności i cyklu życia.

Źródło: Monday PR

Oferta: automatyka magazynowa, case study, centrum logistyczne, dystrybucja, logistyka, magazyn, magazynier, operator logistyczny, palety, regały, studia przypadków, system wms, wózek widłowy, wózki widłowe

Background Image

Header Color

:

Content Color

:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub w konfiguracji usługi. Polityka prywatności.