INDUSTRYmeeting 2019 – nowa odsłona targów!

W dniach 27-28 lutego 2019 roku w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu odbędą się Targi Utrzymania Ruchu i Technologii Przemysłowych INDUSTRYmeeting.

Celem targów jest wymiana doświadczeń oraz zaprezentowanie aspektów związanych z efektywnym utrzymaniem ruchu w przedsiębiorstwach przemysłowych, a także prezentacja narzędzi i rozwiązań wspierających zarówno procesy utrzymania ruchu i technologie przemysłowe.

Aglomeracja śląska to niezaprzeczalnie największy rynek przemysłowy w Polsce, ale też centrum branży Automotive. Zlokalizowanie INDUSTRYmeeting w tym regionie, to znaczący atut tych targów.

Zakres tematyczny wydarzenia obejmuje m.in.: mechanikę i narzędzia, elektronikę i elektrykę, serwis i obsługę produkcji, BHP, przemysł 4.0, IT w przemyśle, logistykę, automatykę i robotykę, hydraulikę i pneumatykę, edukację i szkolenia, instytucje i media branżowe.

Wzorem poprzedniej edycji Targom INDUSTRYmeeting towarzyszyć będzie Salon Technologii i Materiałów Kompozytowych KOMPOZYTmeeting oraz kolejna odsłona seminarium pt.: Materiały Kompozytowe w Przemyśle.

Po raz pierwszy pojawi się również Salon Logistyki i Magazynowania w Przemyśle LOGISTEX, którego celem jest połączenie innowacyjności z logistyką oraz przemysłem. Premierę będzie miała również strefa dedykowana dla Przemysłu 4.0, gdzie eksplorowana będzie tematyka rewolucji przemysłowej.

Więcej informacji na stronie www.industrymeeting.pl.

Oferta: automatyka magazynowa, case study, centrum logistyczne, dystrybucja, logistyka, magazyn, magazynier, operator logistyczny, palety, regały, studia przypadków, system wms, wózek widłowy, wózki widłowe

Background Image

Header Color

:

Content Color

:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub w konfiguracji usługi. Polityka prywatności.