Astat zaprasza na Regionalne Spotkania Inżynierów i Automatyków (RSIiA)

 

Inicjatywa organizacji Regionalnych Spotkań Inżynierów i Automatyków (RSIiA), którą Grupa Astat podjęła w zeszłym roku, została przyjęta z dużym zainteresowaniem, a wydarzenia w Poznaniu i Chorzowie zgromadziły łącznie ponad 300 uczestników. W tym roku inicjatywa ta będzie kontynuowana.

Spotkania zaplanowano na 30 maja – III RSIiA Warszawa, Hotel Venecia Palace (Michałowice koło Janek) oraz na 13 czerwca – IV RSIiA, Hotel Nadmorski (Gdynia). Wydarzenie skierowane jest do automatyków, kierowników utrzymania ruchu, energetyków, dyrektorów technicznych, kierowników produkcji oraz konstruktorów.

Tegoroczna, nowa formuła spotkania, przewiduje dwa równolegle odbywające się panele:

  • praktyczny: 15 stoisk tematycznych – prezentacja rozwiązań i urządzeń, wsparcie doradców technicznych i dostawców;

  • wykładowy: prelekcje przedstawicieli przemysłu, nauki oraz Product Managerów i branżystów Grupy Astat.

Wiodąca tematyka tegorocznych spotkań to: Przemysł i procesy produkcyjne – optymalizacja i pomiary.

Szczegóły na temat Regionalnych Spotkań Inżynierów i Automatyków, w tym m.in. dokładny program wykładów i case study znajduje się na stronie http://www.astat.com.pl/szkolenia

Zaproszenie na wydarzenie

 

Oferta: automatyka magazynowa, case study, centrum logistyczne, dystrybucja, logistyka, magazyn, magazynier, operator logistyczny, palety, regały, studia przypadków, system wms, wózek widłowy, wózki widłowe

Background Image

Header Color

:

Content Color

:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub w konfiguracji usługi. Polityka prywatności.