Rozwiązania do etykietowania obwodów drukowanych w dobrej cenie

 

Poznaj kompletne i niezawodne rozwiązanie do etykietowania obwodów drukowanych firmy BRADY, które umożliwia automatyzację zadań identyfikowalności i inteligentne generowanie danych na liniach produkcyjnych montażu powierzchniowego. Zobacz infografikę i poznaj praktyczne możliwości integracji zautomatyzowanej identyfikacji płytek drukowanych.

 

Identyfikacja każdego obwodu drukowanego

Kompletne rozwiązanie firmy Brady do zapewnienia identyfikowalności łączy każdy obwód drukowany w reżimie produkcyjnym z konfiguracją tzw. inteligentnej fabryki (Smart Factory). Dzięki naszemu rozwiązaniu obwody drukowane mogą generować dane i wysyłać je do systemu zarządzania produkcją, do innych urządzeń i cykli produkcyjnych, a także do wszystkich ogniw łańcucha dostaw.

Niezawodne etykiety

Nasza linia niezawodnych etykiet do obwodów drukowanych jest przeznaczona do automatycznego nakładania i zapewnia czytelność kodów 2D i kodów kreskowych w warunkach montażu powierzchniowego, co zapewnia możliwość ich odczytywania przez skanery w całym procesie produkcyjnym.

  • Druk i nakładanie etykiet: poliimidowe etykiety, które nie odpadają i zachowują czytelność w temperaturze do 300°C, także w warunkach stosowania standardowych substancji chemicznych w procesach produkcji obwodów drukowanych i ich czyszczenia.
  • Laserowa grawerka: zwiększa sprawność produkcji obwodów drukowanych i zwiększa kontrast, dzięki czemu oznaczenia grawerowane laserowo są łatwiejsze do odczytania dla systemów skanowania.
  • Taśma maskująca: chroni obwody drukowane podczas produkcji, w tym podczas lutowania na fali i wyrównywania gorącym powietrzem. Taśma maskująca nie pozostawia po sobie śladów po zdjęciu.

 

Zamów darmowe próbki i przetestuj nasze niezawodne etykiety w swoim środowisku!

Automatyzacja

W pełni zautomatyzowane rozwiązanie do etykietowania obwodów drukowanych pozwala uzyskać identyfikowalność i zapewnia produkcyjne dane analityczne bez udziału człowieka. Oferujemy także liczne rozwiązania zautomatyzowane, dostosowane do konkretnych potrzeb:

–   System druku i nakładania BSP61: oferuje powtarzalny druk na linii produkcyjnej, a także precyzyjne ustawienie i nakładanie etykiet w niemal wszystkich zastosowaniach produkcyjnych.

–   Podajnik etykiet ALF14: realizuje skuteczne, automatyczne podawanie etykiet, działa szybko, łatwo go obsługiwać i nadaje się do wdrożenia w każdym punkcie linii produkcyjnej.

–   Przemysłowa drukarka etykiet BradyPrinter i7100: trwały i bardzo precyzyjny zadruk etykiet przeznaczonych do zadań identyfikacyjnych o dużym wolumenie i kluczowym znaczeniu dla prowadzonej działalności.

–   Skanery: dzięki skanerom przenośnym lub w zabudowie systemy identyfikowalności mogą robić więcej niż tylko realizować wymagania łańcucha dostaw, np. generować dane, które po analizie służą do optymalizacji produkcji.

 

Poznaj szczegółowe informacje o każdym elemencie naszego kompletnego rozwiązania do zapewniania identyfikowalności. Zobacz infografikę i pobierz broszurę!

 

Czy planujesz odwiedzić targi Productronica 2019 w Monachium?

Jeśli tak, zapraszamy do odwiedzenia stoiska firmy BRADY w hali 2, numer 305 i zapoznania się z naszymi rozwiązaniami w zakresie identyfikacji w branży elektronicznej.

 

 

BRADY Polska

Tel.: 800 080 178

central_europe@bradycorp.com

Oferta: automatyka magazynowa, case study, centrum logistyczne, dystrybucja, logistyka, magazyn, magazynier, operator logistyczny, palety, regały, studia przypadków, system wms, wózek widłowy, wózki widłowe

Background Image

Header Color

:

Content Color

:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub w konfiguracji usługi. Polityka prywatności.