• config

  Otwarcie nowej fabryki Hutchinson Poland

   

  Sukcesem zakończyła się budowa obiektu produkcyjno-magazynowego w Dębicy. Inwestor, spółka DL Invest Group, przekazała nieruchomość najemcy, firmie Hutchinson Polska - liderowi w branży automotive na rynku międzynarodowym.

  Wybudowany obiekt zlokalizowany jest w Zawadzie (obręb Dębica, woj. podkarpackie). Powierzchnia hali wraz z biurami wynosi ponad 21 tys. metrów kwadratowych. Zakład w Dębicy jest najnowocześniejszą fabryką produkującą podzespoły do samolotów i przemysłu motoryzacyjnego. Oddziaływanie projektu przenosi się na cały powiat i województwo podkarpackie tworząc ok. 700 nowych miejsc pracy, możliwości rozwoju zawodowego, jak również przyczynia się do zwiększenia infrastruktury usługowej w otoczeniu inwestycji.

  Dla firmy Hutchinson oznacza to kontynuację rozpoczętych działań w Polsce i drogę dalszej ekspansji. Dla Inwestora, DL Invest Group współpraca ze światowym liderem w branży automotive to kolejne podkreślenie prestiżu i stabilności realizowanych przez firmę projektów.

  Aktualnie DL Invest Group przystąpiła do działań zmierzających do uruchomienia jednego z największych centów logistyczno–magazynowych na terenie Polski obejmującego ponad 320 tys. metrów kwadratowych powierzchni najmu w ramach 90 ha centrum.

  Rozpoczęto także prace związane z budową centrum magazynowo–produkcyjnego w Dąbrowie Górniczej oraz Pyrzowicach.

  DL Invest Group działa w Polsce od ponad 10 lat jako właściciel i inwestor ma ponad 2 mln mkw. nieruchomości. Koncentruje swoją działalność na projektach inwestycyjnych związanych z rynkiem nieruchomości obejmując wyłącznie trzy segmenty: centra handlowe, centra biurowo-usługowe, centra logistyczno-magazynowe.

  Oferta: automatyka magazynowa, case study, centrum logistyczne, dystrybucja, logistyka, magazyn, magazynier, operator logistyczny, palety, regały, studia przypadków, system wms, wózek widłowy, wózki widłowe

  Background Image

  Header Color

  :

  Content Color

  :