• config

  Najnowsze wydanie Industrial Monitor Zima 2015

   

  Kolejny numer kwartalnika „Industrial Monitor” już na rynku

  edycja Zima 2015

   

  Prewencja

   

  W ostatnim w tym roku wydaniu kwartalnika „Industrial Monitor” najwięcej uwagi poświęcamy metodom diagnostyki i monitorowania maszyn w przemyśle. Piszemy o kompleksowej prewencji skojarzonej, diagnostyce rozdzielni elektrycznych czy badaniu stanu technicznego łożysk tocznych na podstawie sygnałów drganiowych. Bezawaryjne działanie maszyn i urządzeń przemysłowych zawsze będzie spędzało sen z powiek menedżerów odpowiedzialnych za ciągłość procesów produkcyjnych i sprawność parku maszynowego. Wspomnianymi tekstami staramy się choć w części przybliżyć pełną funkcjonalność dostępnych na rynku narzędzi i metod diagnostyki.

  Kontynuując cykl poświęcony metodom tworzenia innowacyjnych rozwiązań technicznych, polecamy Państwa lekturze materiał skupiający się na pozornie prostej metodzie „burzy mózgów”, która – jak się okazuje – może być realizowana w kilkunastu bardzo efektywnych wariantach.

  W dziale case study znajdą Państwo z kolei obszerny tekst prezentujący wiele studiów przypadku z wdrożeń robotów w polskich zakładach produkcyjnych, a także praktyczny przewodnik wdrożeniowy zawierający wytyczne do realizacji projektu inwestycyjnego ukierunkowanego na zrobotyzowanie procesów wytwórczych.

   

  Zapraszamy do lektury

  »  Przeczytaj najnowsze wydanie Industrial Monitor  «

  Oferta: automatyka magazynowa, case study, centrum logistyczne, dystrybucja, logistyka, magazyn, magazynier, operator logistyczny, palety, regały, studia przypadków, system wms, wózek widłowy, wózki widłowe

  Background Image

  Header Color

  :

  Content Color

  :