• config

  Zima 2012

  Zima 2012

   

  Ponieważ i my mamy świadomość, jak istotną kwestią jest bezpieczeństwo – w bieżącym wydaniu naszego magazynu znajdą Państwo m.in. informacje dotyczące wymogów, jakie należy spełnić w celu zapewnienia bezpieczeństwa w strefach zagrożonych wybuchem, podpowiedzi w zakresie kompleksowego kształtowania bezpieczeństwa podczas pracy przy maszynach oraz wskazówki dotyczące zabezpieczenia przeciwpożarowego – a wszystko to w dziale Safety. Dodatkowo – również o bezpieczeństwie – rozmawiamy z Dariuszem Kowalskim z Pilz Polska Sp. z o.o.

   

  Zachęcamy też do lektury raportów, w których znajdą Państwo naprawdę sporo informacji pochodzących prosto z rynku. Szczególną uwagę zwracamy na raport, w którym przyglądamy się rynkowi usług outsourcingowych w zakresie gospodarki olejowej i smarowniczej. Sprawdziliśmy m.in., w jakiej sytuacji warto skorzystać ze wsparcia serwisu olejowego, co oferują dostawcy tego rodzaju usług oraz na co zwrócić szczególną uwagę, wybierając kontrahenta, któremu zlecamy działania związane z olejami i środkami smarnymi.

   

  Zapraszamy do bezpłatnego czytania pełnego wydania Magazynu Industrial Monitor

   »  Przeczytaj wydanie Industrial Monitor  «

  Oferta: automatyka magazynowa, case study, centrum logistyczne, dystrybucja, logistyka, magazyn, magazynier, operator logistyczny, palety, regały, studia przypadków, system wms, wózek widłowy, wózki widłowe

  Background Image

  Header Color

  :

  Content Color

  :