• config

  Wiosna 2012

  Wiosna 2012

   

  Aż 116 stron – pobierz nowe wydanie Industrial Monitor!

   

  Z dumą oddajemy w Państwa ręce kolejny numer naszego magazynu Industrial Monitor. Z dumą tym większą , że z uwagi na bogactwo tematyczne tym razem przygotowaliśmy dla Państwa aż 116 stron naszej publikacji.

   

  Tematów, które poruszamy w tym wydaniu, jest naprawdę wiele:

  arrowod raportów dotyczących ryków: paneli operatorskich, usług i produktów termowizyjnych i olejów przemysłowych, przez zagadnienia związane z bezpieczeństwem (str. 66-74),
  arrowpo wyjątkowo obszerny dział maintenance, w którym nasi eksperci piszą m.in. o: monitoringu drgań w urządzeniach produkcyjnych, uszkodzeniach łożysk wielkogabarytowych czy zagadnieniach związanych z agregatami hydraulicznymi i kompresorami sprężonego powietrza. Z kolei tych z Państwa, którzy chcieliby poznać tajniki skutecznego zarządzania podwykonawcami w ramach outsourcingu, zapraszamy na strony 90-92, gdzie prezentujemy pierwszą z dwóch części artykułu dotyczącego tego zagadnienia.

  W związku z pytaniami naszych Czytelników odnośnie zagadnień z zakresu rozwiązań informatycznych wspierających branżę produkcyjną, przygotowaliśmy też nowy dział – czyli Industrial IT. „Industrial Monitor” jest bowiem przede wszystkim pismem tworzonym z myślą o naszych Czytelnikach i wszystkie Państwa uwagi w miarę naszych możliwości staramy się uwzględniać, dostosowując nasz magazyn do Państwa oczekiwań.

   

  Na koniec zachęcamy do lektury trzech rozmów w dziale VIP (strony 100-109) oraz do sprawdzenia kalendarium nadchodzących wydarzeń na stronach 111-114.

   

  To oczywiście nie wszystko co przygotowaliśmy w bieżącym wydaniu – zachęcamy do lektury i wierzymy, że każdy z naszych Czytelników znajdzie dla siebie w tym wydaniu coś interesującego.

   »  Przeczytaj wydanie Industrial Monitor  «

  Oferta: automatyka magazynowa, case study, centrum logistyczne, dystrybucja, logistyka, magazyn, magazynier, operator logistyczny, palety, regały, studia przypadków, system wms, wózek widłowy, wózki widłowe

  Background Image

  Header Color

  :

  Content Color

  :