• config

  Lato 2013

  Lato 2013

   

  Zachęcamy do lektury najnowszego wydania magazynu Industrial Monitor. Tym, co wyróżnia nasz magazyn spośród innych zbliżonych tematycznie, jest duża ilość informacji praktycznych – takich, których źródłem są eksperci na co dzień funkcjonujący na rynku rozwiązań i usług dla przemysłu. To właśnie ta cecha magazynu Industrial Monitor jest dla naszych Czytelników jedną z najistotniejszych. Skąd to wiemy? Podkreślają to Państwo, kontaktując się z nami – chociażby przesyłając pytania do ekspertów, uczestnicząc w organizowanych przez nas szkoleniach (m.in. w ramach Akademii Produkcji i Utrzymania Ruchu) oraz biorąc udział w przeprowadzanych przez Industrial Monitor Research badaniach rynkowych. Bez interakcji z Czytelnikami Industrial Monitor nie mógłby istnieć – dziękujemy więc Państwu za to, że doceniacie naszą pracę.

   

  Wracając do wiedzy eksperckiej – w bieżącym wydaniu magazynu zgromadziliśmy dla Państwa opinie kilkudziesięciu ekspertów związanych z rynkiem rozwiązań dla przemysłu. Tylko w ramach jednego działu (Industrial Raport) w trzech artykułach analizujących rynek zebraliśmy dla Państwa wiedzę ekspercką dotyczącą systemów rejestracji, wizualizacji i monitoringu procesów przemysłowych oraz rozwiązań wspierających bezpieczeństwo pracy przy maszynach. Zapytaliśmy też ekspertów o to, czym są tzw. „dobre praktyki" w gospodarce olejowej i smarowniczej.

   

  To oczywiście nie wszystko – polecamy Państwa uwadze również m.in.:

   

  W dziale safety artykuły omawiające:

  • Warunki techniczne dozoru technicznego dla urządzeń transportu bliskiego – dokumentacja i warunki eksploatacji
  • Wpływ odzieży na bezpieczeństwo pracowników
  • Dostosowanie maszyn do wymagań minimalnych
  • Rodzaje i dobór środków redukcji ryzyka. Część 2: Redukcja ryzyka na etapie projektowania maszyny

   

   

  W części magazynu poświęconej zagadnieniom bardziej technicznym, artykuły dotyczące takich obszarów jak:

  • Kable i przewody do trudnych warunków eksploatacyjnych
  • Elektroniczne zabezpieczenia silników
  • Unikalne zabezpieczenia układów podnoszenia
  • Uszkodzenia łożysk i ich przyczyny – cz. I
  • Uszkodzenia i skuteczna diagnostyka łożysk
  • Wpływ posadowienia na poziom drgań w czasie wyważania wirnika
  • Monitoring mediów i procesów przemysłowych. Metody pomiaru temperatury

   

  Ponadto zachęcamy również do lektury materiału przybliżającego rozwiązania z zakresu outsourcingu utrzymania ruchu – materiał w całości oparty jest o case studies z polskiego rynku. W dziale poświęconym rozwiązaniom informatycznym przyglądamy się dokładnie argumentom przemawiającym za wyborem odpowiedniego rozwiązania MES oraz ERP a na kolejnych stornach magazynu poruszamy też kwestie związane z zarządzaniem energią i pokazujemy praktyczne aspekty obniżenia kosztów funkcjonowania przedsiębiorstwa w tym obszarze właśnie.

   

  Zapraszamy do lektury

   »  Przeczytaj wydanie Industrial Monitor  «

   

  Oferta: automatyka magazynowa, case study, centrum logistyczne, dystrybucja, logistyka, magazyn, magazynier, operator logistyczny, palety, regały, studia przypadków, system wms, wózek widłowy, wózki widłowe

  Background Image

  Header Color

  :

  Content Color

  :