Jesień 2013

Jesień 2013

 

Najnowsze wydanie kwartalnika Industrial Monitor już na rynku!

 

Uniwersalną prawdą jest zasada, że człowiek uczy się i doskonali przez całe życie. Dotyczy to również rozwoju zawodowego, który powinien „odpowiadać” na to wszystko, co dla każdej branży przynoszą nowe technologie.  W Polsce wciąż mamy do czynienia z małą świadomością zalet płynących z robotyzacji i z przekonaniem o wysokich kosztach takiej inwestycji. Konieczna jest ciągła edukacja kadry zarządzającej, ponieważ powszechnie uważa się, że roboty zarezerwowane są tylko dla dużych zakładów. Wszyscy eksperci, których zapytaliśmy o perspektywy dla robotyzacji w naszym kraju, zgodnie podkreślają, że rodzimy rynek bezwzględnie potrzebuje edukacji w tym zakresie. Zapraszamy więc do lektury niniejszego wydania naszego magazynu, w którym w ramach raportu zatytułowanego „Boom na roboty?” eksperci na co dzień bezpośrednio związani z branżą automatyki nie tylko analizują sytuację rynkową, ale również podpowiadają, na co zwrócić uwagę, myśląc o inwestycji w rozwiązania z zakresu robotyki.

 

W tym wydaniu Industrial Monitora przeczytają Państwo również m.in. o:

 

 

 

 

 

 

To zaledwie mały wycinek tego, co przygotowaliśmy dla Państwa w tym wydaniu Industrial Monitora. W  kolejnych artykułach poruszamy równie istotne dla wszystkich przedsiębiorstw produkcyjnych tematy z obszarów:

 

 

Zapraszamy do lektury 

 »  Przeczytaj wydanie Industrial Monitor  «

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub w konfiguracji usługi. Polityka prywatności.