• config

  Wydanie specjalne magazynu: 21 inspirujących trendów na rok 2018

   

  Start w nowy rok to zazwyczaj bardzo dobry moment nie tylko na snucie, ale i na konkretyzowanie firmowych planów inwestycyjnych. Pomocą w krótko- i długoterminowym planowaniu może być wydanie specjalne naszego magazynu, z bardzo konkretnym podtytułem: „Inwestor 2018”.

  To wydanie podzieliliśmy na trzy główne sekcje: inwestor Innowacyjność i efektywność, inwestor Przemysł 4.0 oraz inwestor Obiekty przemysłowe. Publikację w szczególny sposób dedykujemy nie tylko logistykom, kierownikom magazynu, dyrektorom produkcji czy szefom utrzymania ruchu, ale także właścicielom firm, prezesom i członkom zarządów, dyrektorom finansowym, a więc wszystkim tym osobom, które podpisują się pod decyzjami inwestycyjnymi, modernizacyjnymi, optymalizacyjnymi. Innymi słowy: mają niezwykle istotny wpływ na przyszłość swoich firm, ale i rynku. Dobrze więc, by ewentualne decyzje wspierać i w miarę możliwości pokazywać inspirujące przykłady rozwiązań, które już sprawdziły się w rynkowej praktyce.

   

  Zapraszamy do lektury

   

  Czytaj elektroniczną edycję specjalnego wydania magazynu (Inwestor 2018)

  Oferta: automatyka magazynowa, case study, centrum logistyczne, dystrybucja, logistyka, magazyn, magazynier, operator logistyczny, palety, regały, studia przypadków, system wms, wózek widłowy, wózki widłowe

  Background Image

  Header Color

  :

  Content Color

  :